תהילים יחד למטרה אחרת אח”י זה הכי אחי. אחדות ישראל – זה הכי אחי.

תהילים חברתי - קריאה משותפת של תהילים יחד למטרה אחרת אח”י זה הכי אחי. אחדות ישראל – זה הכי אחי. כל אחד קורא פרק אחד ויחד משלימים את כל ספר התהילים.

קראו ושתפו את יקירכם!

צו השעה - אחדות עם ישראל. והיום ערב ראש חודש ניסן - יש לנו הזדמנות מופלאה. עפ"י "אוהב ישראל",  התנהגות העולמות מתחילה מחדש.... וכל החובות שיש לעם ישראל נופלות ומתבטלות, והנהגה חדשה וטובה נושבת בעולם. בראש חודש ניסן עפ"י ה"ילקוט יוסף", מתחדש השפע לכל השנה, והוא ראש השנה להנהגה העל טבעית של העולם.יש כוח מופלא וחזק בחודש הזה, לעורר ניסים ולשפוך אלינו ישועות מעל הטבע ממש? וזה תלוי רק בנו. אז בואו נעשה מאמץ משותף ונקרא כמה שיותר פרקי תהילים למען אחדות עם ישראל. אח"י זה הכי אחי. אחדות עם ישראל - זה הכי אחי.

3 סה״כ פרקים שנקראו
35% Complete (success)
20% Complete (warning)
בספר הנוכחי: 3 פרקים נקראו, 20 פרקים בקריאה, 127 פרקים נותרו

פרק ח'

(א) לַמְנַצֵּחַ עַל־הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד׃ (ב) אֲ־דֹנָי אֲדֹנֵינוּ מָה־אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל־הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל־הַשָּׁמָיִם׃ (ג) מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם׃ (ד) כִּי־אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה׃ (ה) מָה־אֱנוֹשׁ כִּי־תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן־אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ׃ (ו) וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ׃ (ז) תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת־רַגְלָיו׃ (ח) צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי׃ (ט) צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים׃ (י) אֲ־דֹנָי אֲדֹנֵינוּ מָה־אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל־הָאָרֶץ׃
לאחר סיום קריאת הפרק לחצו על הכפתור לאישור

זה הזמן לעוד מעשה טוב

כתב הרמב"ם: "עשה מצווה אחת הרי הכריע את עצמו ואת כל העולם כולו לכף זכות, וגרם לו ולהם תשועה והצלה".

זה לא קשה - בחרו מעשה טוב מהרשימה ולחצו 'בחרתי'. הצטרפו לאחרים וקחו על עצמכם בלי נדר מעשה טוב עבור אח”י זה הכי אחי. אחדות ישראל – זה הכי אחי., מעשה טוב אחד שיכול להכריע את הכף.